Akce

Proběhlo:

Název akce: Mykabácké adventní dobrodružství se skřítkem Střípkem

Tato akce proběhla 8. 12. 2017 a zahrnovala autorské čtení Střípkova adventního dobrodružství a tvoření pro děti.  S dětmi jsme v kavárně www.Mykabo.cz v Přelouči zdobily perníčky v podobě skřítka a k tomu jsem jim četla o Střípkově dobrodružství.

Název akce: Akční den pro Přeloučáky, Setkání prvňáčků s místní autorkou

V rámci spolupráce s Městskou knihovnou www.mestoprelouc.cz/knihovna jsem měla tu čest přednášet v červnu 2018 i 2019 prvňáčkům o vzniku knih Střípkovy letní vylomeniny a Střípkův kouzelný podzim. Přednášky byly o tom, co vše se může při tvorbě i vydání knihy pokazit a jak se nakonec podařilo problémy vyřešit. Pravidelně v září probíhá v Přelouči akce Akční den pro Přeloučáky. Ve stánku přeloučské Městské knihovny mě navštívilo přes 80 dětí, které hledaly rozdíly v ilustracích mezi autorskou a vydanou knihou Střípkovy letní vylomeniny nebo luštily křížovku se Střípem.

Co se chystá:
Jaké akce planujeme na rok 2020? To se ještě uvidí. Pokud budou nějaké další akce se Střípkem spojené s přednáškami či jen tak pro zábavu, naleznete je na tady nebo na spřátelených webech  www.mykabo.cz nebo www.mestoprelouc.cz/knihovna .